-Практики-

Наша Спеціалізація

Наша Спеціалізація

Висока Якість Послуг

Керівники практик нашої компанії мають значний досвід у своїй сфері,
однак найголовнішим є не кількість років, а величезна кількість успішних кейсів кожного.

МЕДІАЦІЯ

Врегулювання конфліктних та спірних ситуацій між сторонами. Медіація це зручний та економічно доцільний спосіб досудового врегулювання спорів. Неухильно дотримуємося принципів медіації: неупередженість, конфіденційність, добровільність. Допомагаємо врегулювати комерційні, сімейні та трудові спори.

ПОДАТКОВЕ ПРАВО

Знаємо лазівки в заплутаному податковому законодавстві України. Захищаємо інтереси під час проведення податкових перевірок, а також оскаржуємо їх результати. Здійснюємо консультування з трансферного ціноутворення та особливостей операцій з ПДВ.                                                                .

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

Відбудуємо персональну архітектуру корпоративних відносин. Здійснюємо створення, припинення, злиття, приєднання, поділ та перетворення юридичної особи. Супроводжуємо процедури укладання корпоративних договорів.   Захищаємо інтереси міноритарних та мажоритарних учасників/акціонерів.   Забезпечуємо корпоративне управління.                             ;                                                                                                .

ГОСПОДАРСЬКЕ ТА ДОГОВІРНЕ ПРАВО

Юридичне оформлення бізнес процесів та відносин з партнерами. Завжди існує проблема узгодження інтересів між контрагентами, а тому саме вивірений договір може врегулювати всі спірні ситуації, які можуть виникнути. Наші фахівці обізнані з тонкощами та ризиками здійснення господарських операцій у всіх сферах економіки України. Ми приймаємо участь у переговорах, узгодженні положень договору з контрагентами та його виконанні.

GOVERNMENT RELATIONS /
ВЗАЄМОДІЯ З ДЕРЖАВНИМИ ОРГАНАМИ

Ефективне та комплексне впровадження завдань у владні структури. Маючи значний досвід роботи в центральних органах виконавчої влади та інших державних органах можемо вам запропонувати кейс з розробки проектів законів та інших нормативно-правових актів та супровідних документів до них (пояснювальна записка, порівняльна таблиця тощо), передбачених регламентними вимогами, здійснити правову експертизу проектів законів, інших актів законодавства, які подаються на розгляд Кабінету Міністрів України, та проектів законів, які подаються на розгляд Верховної Ради України суб’єктами права законодавчої ініціативи. Ми здійснюємо врегулювання спорів з дозвільними, реєстраційними, правоохоронними органами, контролюючими та іншими владними органами в Україні. Отримаємо та погодимо правовстановлюючу та дозвільну документацію. Супроводжуємо взаємини з державними, контролюючими та іншими органами, наділеними адміністративними функціями.                                                               .

ВИКОНАВЧЕ
ПРОВАДЖЕННЯ

 Застосування повного комплексу юридичних інструментів для їх використання у виконавчому провадженні.  Для клієнтів – стягувачів ми здійснюємо підготовку оптимальних варіантів отримання виконавчих документів;  супроводжуємо під час процедури оформлення прав на майно та інших прав у виконавчому провадженні; супроводжуємо та вирішуємо немайнові спори;  притягуємо боржників до кримінальної відповідальності в разі невиконання рішень суду;  оцінюємо ризики позиції клієнта в варіантах застосування виконавчих дій;   аналізуємо документи і підготовлюємо заяви про відкриття виконавчого провадження;  аналізуємо документи виконавчого провадження.  Для клієнтів – боржників ми здійснюємо оскарження дій приватного та державного виконавців;  оскаржуємо оцінку майна;  зупинимо виконавче провадження; відстрочимо (розстрочимо) виконання рішення суду;   представимо інтереси в органах Державної виконавчої служби/приватних виконавців.                                                                     .

СУДОВА ПРАКТИКА

Потреба в наданні адвокатських послугах у судах найчастіше викликана необхідністю якісного оформлення всіх необхідних документів, включаючи доказову базу, а також знання всіх деталей процедури судового процесу. Ми сформуємо стратегію перемоги у вашій справі. Наші адвокати здійснять захист у господарських, адміністративних та цивільних справах. Кейс судових спорів в нашій компанії занадто великий, а тому це неможливо стисло викласти, просто спрямуйте вашу справу задля отримання попереднього аналізу.

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Практика безпеки бізнесу у кримінальних провадженнях. Ми здійснюємо лише захист бізнесу під час проведення слідчих дій, зокрема обшуків, та повернення тимчасово вилученого майна. Зазвичай, слідчі дії у кримінальних провадженнях щодо юридичних осіб (посадовців підприємств) проводяться з метою здійснення тиску на суб’єкт господарювання. Ми допоможемо Вам захистити бізнес від юридичних, репутаційних та кадрових ризиків при здійсненні тиску на Вас з боку правоохоронних органів.                                  .

1200

 

CASES

678

 

CASE STUDIES

790

 

CLIENTS

3456

 

SOLVED CASES

10 Річний Досвід

Керівники практик нашої компанії мають значний досвід у своїй сфері, однак найголовнішим є не кількість років, а величезна кількість успішних кейсів кожного.